Formularz kontaktowy

Please leave this field empty.

Newsletter

Menu

Integracja na Mazurach

Jeśli planujesz wyjazd integracyjny to zapraszamy na Mazury!

Centrum Konferencyjne Bajkowego Zakątka to idealne miejsce na organizację konferencji oraz szkoleń firmowych, a także niekonwencjonalnych spotkań integracyjnych na Mazurach.

Do dyspozycji oddajemy ponad 5 HA ogrodzonego terenu leśnego, który sprzyja organizacji zajęć integracyjnych. W skład obiektu wchodzi własna AGENCJA EVENTOWA ANDERSLAND – FABRYKA WRAŻEŃ, która gwarantuje zabawę na najwyższym poziomie w bardzo atrakcyjnych cenach.

Imprezy tematyczne

Każda impreza tworzona jest w oparciu o nieszablonową scenografię i odpowiednie dobrane gadżety, które wzajemnie się dopełniają, tworząc charakterystyczną całość. Szaleni animatorzy wchodzący w swojej improwizacji w interakcje z Gośćmi oraz odpowiednio dobrana muzyka i menu warunkują dobrą zabawę. Wszystko to sprawi, że Goście imprezy poczują się jej częścią, zapomną o trudach dnia i odpoczną od codziennego pośpiechu.

Imprezy plenerowe

Nasze pomysły na imprezy w plenerze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta.
Niezmienne pozostają jedynie główne cele eventu: zdrowy duch rywalizacji, niesamowite doznania i wspaniała zabawa. Ogromne przestrzenie Bajkowego Zakątka i naturalne walory przyrodnicze regionu tworzą szerokie spektrum możliwości do realizacji najśmielszych i najbardziej wymagających imprez.

Szczegółową ofertę integracji znajdziesz na: http://www.andersland.pl/

Zapytaj o ofertę

Please leave this field empty.

Atrakcje

Lokalizacja

Nie za siedmioma górami i nie za siedmioma lasami, lecz w sercu Warmii i Mazur na skraju malowniczo położonej wsi Guzowy Piec znajduje się hotel Spa „Bajkowy Zakątek”

Czasy dojazdu / odległości

  • GDAŃSK 2:00h / 150km
  • WARSZAWA 2:50h / 200km
  • TORUŃ 2:50h / 160km
  • BIAŁYSTOK 3:20h / 250km
  • OLSZTYN 0:25h / 25km
  • OSTRÓDA 0:25h / 25km