Formularz kontaktowy

  Newsletter

  Menu

  Dla rodziny

  Wypoczynek w Bajkowym Zakątku to niezapomniane przeżycie! Gwarantujemy doskonały klimat do relaksu na łonie natury. Tutaj odkryją Państwo prawdziwy urok Mazur – świeże powietrze, przechadzki po lesie, wyśmienita kuchnia i gościnna obsługa na długo pozostaną w pamięci. Długo by szukać takiej atmosfery i standardu, jaki oferuje gościom nasz Bajkowy Zakątek, pięknie położony w lesie, nad urokliwym jeziorem.

  Bajkowy Zakątek w Guzowym Piecu to idealne miejsce dla tych, którzy lubią spokój i ciszę. Nie zapomnieliśmy jednak o tych, którzy lubią odpoczywać aktywnie. W szerokiej ofercie znajdzie się propozycja nawet dla najbardziej wymagających osób.
  Na terenie obiektu znajduje się plac Zabaw, zagroda z kozami i kurami, poligon do paintballa, tor do jazdy na quadach, kort tenisowy oraz boisko do siatkówki plażowej.

  Bajkowy Zakątek to powrót do natury. Nienaruszone środowisko naturalne wokół obiektu, naturalne produkty używane w naszej kuchni oraz naturalne składniki wykorzystywane w naszym spa.
  Własne – bardzo czyste – źródło wody, własna oczyszczalnia i energia ze źródeł naturalnych.

  Kuchnia to jeden z ważniejszych elementów, którym powracamy do przeszłości — regionalne dania, receptury naszych babć — spowodują, że smaki odkryte w naszej Restauracji na długo pozostaną w pamięci. Dodatkowo ogromna większość produktów w naszej kuchni pochodzi od lokalnych dostawców, tak aby spełniała najwyższe normy smakowe oraz ekologiczne.

  Natomiast nasze Natural SPA to miejsce w głębi lasu, gdzie można odetchnąć  od wszystkich problemów, stresu, zrelaksować się, poczuć pełną harmonię między ciałem i umysłem. Właśnie tu pragniemy połączyć dobro czerpane z głębi natury z najnowszymi technologiami w kosmetyce. Nasze centrum składa się z trzech gabinetów, basenu z pięknym widokiem na pobliskie łąki, jacuzzi oraz dwóch saun. SPA – CHWILOWO NIEDOSTĘPNE

  NASZE PAKIETY:

   Zapytaj o ofertę / Rezerwuj

   Atrakcje

   Lokalizacja

   Nie za siedmioma górami i nie za siedmioma lasami, lecz w sercu Warmii i Mazur na skraju malowniczo położonej wsi Guzowy Piec znajduje się hotel Spa “Bajkowy Zakątek”

   Czasy dojazdu / odległości

   • GDAŃSK 2:00h / 150km
   • WARSZAWA 2:30h / 200km
   • TORUŃ 2:50h / 160km
   • BIAŁYSTOK 3:20h / 250km
   • OLSZTYN 0:25h / 25km
   • OSTRÓDA 0:25h / 25km