Formularz kontaktowy

  Newsletter

  Menu

  Domy warmińskie

  Bajkowy Zakątek to 17 stylizowanych domów warmińskich, w których komfort i regionalność dopełniają się wzajemnie, tworząc harmonijne wnętrze sprzyjające wypoczynkowi i odprężeniu. Każdy dom posiada swoją indywidualną nazwę, z każdym związana jest inna bajka i postaci. Łączy je jedno: Bajkowa Poczta, którą znajdziesz w skrzynce każdego poranka. Roznosi ją nasz bajkowy listonosz a nad wszystkim czuwa kogut Złotopiór.

  Goście odwiedzający Bajkowy Zakątek mają do wyboru cztery rodzaje domów, które różnią się między sobą jedynie wielkością i położeniem.

  Domy 2-3 osobowe

  dom2os

  Trzy domy znajdują się w miejscu gdzie cisza i spokój wpisane są w naturalny krajobraz Bajkowego Zakątka. Tu o poranku z pewnością przywita Cię śpiew ptaków. Każdy drewniany, parterowy dom składa się z pokoju dziennego z TV, sypialni, łazienki oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego z lodówką.

  RZUT DOMU PARTEROWEGO – zobacz


  Domy 4-5 osobowe

  dom4os

  Usytuowane w sercu Bajkowego Zakątka. Każdy dom posiada ogrodzenie, dzięki czemu nasi Goście mają swoją, prywatną przestrzeń do wypoczynku. Parterowy, drewniany dom w swoim wnętrzu kryje 2 sypialnie, salon z kominkiem i TV, łazienkę oraz wyposażony aneks kuchenny z lodówką. Relaks na tarasie pozwoli rozkoszować się otaczającą zmysłowością i magią miejsca.

  RZUT DOMU PARTEROWEGO – zobacz

  RZUT DOMU PIĘTROWEGO – zobacz


  Domy 6-7 osobowe

  dom6os

  To trzy urocze, piętrowe domy usytuowane dumnie w miejscu, gdzie wszystkie atrakcje Bajkowego Zakątka są na wyciągnięcie ręki. Każdy dom został ogrodzony aby Goście mogli czerpać radość z relaksu na swoim własnym skrawku zieleni. We wnętrzu znajdziemy pokój dzienny z kominkiem i TV, sypialnie, łazienkę oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny z lodówką. Na piętrze są dwie sypialnie i druga łazienka. Relaks na tarasie w otoczeniu natury to uczta dla ciała i zmysłów.

  RZUT DOMU PIĘTROWEGO – zobacz


  Pensjonat Zapiecek

  pensjonat

  To połączenie tradycji i nowoczesności. Pokoje znajdują się w historycznym budynku starej szkoły. Pomimo ponad 100 lat jakie minęły od jego powstania, pozostał on praktycznie w nienaruszonym stanie, będąc obecnie zabytkową częścią Bajkowego Zakątka. Jak głosi legenda tu powstała pierwsza bajka, którą po latach odnaleziono podczas remontu pensjonatu.
  W pokojach znajdują się w zależności od potrzeb Gości dwa pojedyncze łóżka lub jedno łoże małżeńskie, łazienka z prysznicem, Telewizja satelitarna, Internet WiFi i telefon.


   Zapytaj o ofertę / Rezerwuj

   Atrakcje

   Lokalizacja

   Nie za siedmioma górami i nie za siedmioma lasami, lecz w sercu Warmii i Mazur na skraju malowniczo położonej wsi Guzowy Piec znajduje się hotel Spa “Bajkowy Zakątek”

   Czasy dojazdu / odległości

   • GDAŃSK 2:00h / 150km
   • WARSZAWA 2:30h / 200km
   • TORUŃ 2:50h / 160km
   • BIAŁYSTOK 3:20h / 250km
   • OLSZTYN 0:25h / 25km
   • OSTRÓDA 0:25h / 25km