Formularz kontaktowy

  Newsletter

  Menu

  Integracja na Mazurach

  Jeśli planujesz wyjazd integracyjny to zapraszamy na Mazury!

  Centrum Konferencyjne Bajkowego Zakątka to idealne miejsce na organizację konferencji oraz szkoleń firmowych, a także niekonwencjonalnych spotkań integracyjnych na Mazurach.

  Do dyspozycji oddajemy ponad 5 HA ogrodzonego terenu leśnego, który sprzyja organizacji zajęć integracyjnych. W skład obiektu wchodzi własna AGENCJA EVENTOWA ANDERSLAND – FABRYKA WRAŻEŃ, która gwarantuje zabawę na najwyższym poziomie w bardzo atrakcyjnych cenach.

  Imprezy tematyczne

  Każda impreza tworzona jest w oparciu o nieszablonową scenografię i odpowiednie dobrane gadżety, które wzajemnie się dopełniają, tworząc charakterystyczną całość. Szaleni animatorzy wchodzący w swojej improwizacji w interakcje z Gośćmi oraz odpowiednio dobrana muzyka i menu warunkują dobrą zabawę. Wszystko to sprawi, że Goście imprezy poczują się jej częścią, zapomną o trudach dnia i odpoczną od codziennego pośpiechu.

  Imprezy plenerowe

  Nasze pomysły na imprezy w plenerze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta.
  Niezmienne pozostają jedynie główne cele eventu: zdrowy duch rywalizacji, niesamowite doznania i wspaniała zabawa. Ogromne przestrzenie Bajkowego Zakątka i naturalne walory przyrodnicze regionu tworzą szerokie spektrum możliwości do realizacji najśmielszych i najbardziej wymagających imprez.

  Szczegółową ofertę integracji znajdziesz na: http://www.andersland.pl/

   Zapytaj o ofertę

   Atrakcje

   Lokalizacja

   Nie za siedmioma górami i nie za siedmioma lasami, lecz w sercu Warmii i Mazur na skraju malowniczo położonej wsi Guzowy Piec znajduje się hotel Spa “Bajkowy Zakątek”

   Czasy dojazdu / odległości

   • GDAŃSK 2:00h / 150km
   • WARSZAWA 2:30h / 200km
   • TORUŃ 2:50h / 160km
   • BIAŁYSTOK 3:20h / 250km
   • OLSZTYN 0:25h / 25km
   • OSTRÓDA 0:25h / 25km